Jdi na obsah Jdi na menu

sedmnáctá sezona

3. 6. 2009

V sedmnácté sezoně jsme devatenáctkrát vyhráli, třikrát remizovali, sedmkrát prohráli a jednou vyhráli v prodloužení. Do soupeřovy branky jsme dopravili 120 gólů, 60 gólů jsme obdrželi my. S 62 body jsme se v základní části umístili na pátém místě.
Čtvrtfinále jsme začali na ledě soupeře. Vedli jsme 0:2, ale bohužel jsme nakonec prohráli 3:2.Na domácím ledě jsme vyhráli 4:2. Třetí zápas jsme v druhé minutě prohrávali, do konce třetiny jsme vyrovnali. Ve třetí třetině jsme vedli, ale ani ne za dvě minuty, bylo vyrovnáno. Stav 2:2 vydržel až do 101.minuty (tedy pátého prodloužení), kdy jsme vstřelili gól. Na zápasy jsme vyhrali 2:1 a jdeme do semifinále.
Semifinále jsme začali na ledě prvního po základní části. Tento tým nás překvapil, vyhráli jsme 2:9. Na domácím ledě jsmevyhráli 2:0 a díky tomu postupujeme do sedmé ligy a zahrajeme si finále.
První zápas finále jsme hráli na ledě soupeře, prohráli jsme 5:1. Druhý zápas jsme vyhráli 7:2.

Letos jsme se také zúčastnili turnaje Pohár Karola Haismana. Zde jsme šestkrát vyhráli, šestkrát prohráli a jednou remizovali. S 19 body a skórem 32:42 jsme se nakonec umístili na sedmém místě. První zápas čtvrfinále jsme prohráli 6:1, druhý jsme vyhráli 7:1, třetí jsme vyhráli 0:3. Semifinále jsme začali prohrou 3:1, druhý zápas jsme prohráli v prodloužení 3:4.