Jdi na obsah Jdi na menu

moje osmá sezona

1. 8. 2007

• 18.sezonu, naši osmou, jsme zakončili prvním místem v play-off a postoupili jsme do VII.60 ligy.
  • Finále jsme začali na ledě HC Dobřany výhrou 1:4 a domácí zápas jsme vyhráli 3:0.
  • Semifinálové zápasy hrajeme s týmem brněnský hokejky. První souboj se odehrál na domácím ledě. Po první třetině jsme vyhrávali 3:1 a vlastně už bylo rozhodnuto, ve třetí třetině jsme jen zvýšili na 4:1.
    Druhá bitva proběhla na ledě soupeře, první dvě třetiny nepadl ani jeden gól. V poslední třetině jsme dali tři góly, všechny v přesilovkách, a náš druhý bránkář vychytal nulu. 0:3 a můžeme se těšit na boj o první místo.
  • První čtvrtfinálový zápas byl vyprodán. V osmé minutě padl první gol, bohužel do naší branky, v třicáté minutě v přesilové hře hosté zvyšují na 0:2. Ve čtyřicáté druhé minutě je stav 1:2 a za necelé tři minuty je vyrovnáno. Blíží se konec zápasu, ale v 59:31 jsme vstřelili branku a vyhráli tak 3:2.
    Druhý zápas začal podobně - v osmnácté minutě jsme prohrávali 2:0. Náš první gol padl až v 53.minutě a v 54.minutě bylo vyrovnáno. Pátý gol padl v čase 84:19 (tedy třetí prodloužení). Štěstí stálo při nás, vyhráli jsme 2:3 a zahrajeme si semifinále.
  • Torkel Gjonnes získal druhou hvězdu. První zápas čtvrtfinále si zahrajeme na domácím ledě s HC Legetoři.
  • Předposlední zápas základní části jsme na domácím ledě vyhráli 7:2. Poslední zápas jsme vyhráli 0:2. Do PO jsme postoupili z druhého místa.
  • Dvacátý pátý ligový zápas byl velice vyrovnaný (střely na bránu 35:34), naštěstí pro nás skončil výhrou 1:0. Dvacáté šesté kolo jsme odehráli na ledě lídra tabulky, které jsme vyhráli 1:2 (počet střel na bránu 29:33). Dvacátý sedmý zápas byl hodně vyrovnaný - počet střel na bránu 23:23, počet vyhraných buly 30:30, bohužel jsme ve druhé třetině inkasovali a prohráli jsme 0:1. Dvacáté osmé kolo jsme vyhráli 1:4. V tabulce jsme druzí.
  • Po týdenní nečinnosti jsme si udrželi druhé místo, měli jsme 3 výhry a dvě prohry.
  • V pátém týdnu jsme zatím odehráli tři zápasy, které skončily našemi výhrami ( 0:5; 11:1; 0:2) a nacházíme se na druhém místě.
  • Čtvrtý týden začal domácí výhrou 3:0, poté jsme venku prohráli 3:2. Následující dva zápasy jsme hráli doma a oba jsme vyhráli. 2:1 a 5:1 a druhé místo si udrželi, i když jsme se po prohře nacházeli na třetí příčce.
  • Deváté kolo jsme zvítězili 2:1, desáté skončilo naší prohrou 3:2. Jedenáctý ligový zápas, který se konal na ledě lídra tabulky, jsme prohráli 0:3. Poslední ligový souboj tohoto týdne jsme vyhráli 2:4 a vyhoupli se na druhé místo.
  • Sedmý ligový zápas jsme vyhráli 1:4 a osmý skončil 2:4 naší výhrou. Tomáš Gróf získal už čtvrtou hvězdu.
  • Nová sezona je tu. První týden se mi o tým staral někdo jiný, zkušený manažer z HA. Takže v sestavě se objevilo plno nových jmen a ubylo několik mega z hotovosti. A jak se nám dařilo pod jiným vedením? Jedna prohra (domácí a uplně první zápas), jedna remíza a čtyři výhry.