Jdi na obsah Jdi na menu

dvacátá sedmá sezona

21. 4. 2011

Letos opět hrajeme VIII.119 ligu. Devatenáctkrát jsme vyhráli, osmkrát prohráli a třikrát vyhráli v prodloužení. Celkem jsme dali 124 golů a 47 jsme jich obdrželi, s 63 body jsme se umístili na 4.místě a zahrajeme si play-off.
  hráč Micky Woodcock se umístil na 2.místě v kanadském bodování obránců
Čtvrtfinále play-off jsme začali na domácím ledě, v první třetině jsme dali gól v oslabení, ale bohužel hosté v druhé třetině vyrovnali a v poslední přidali ještě jeden gol  a my jsme nedokázali odpovědět, 1:2. Druhý zápas, na ledě soupeře, se hrál velmi čistě, z naší strany byl vyloučen jeden hráč. Avšak jsme v prvních dvou třetinách obdrželi po jednom gólu. V poslední třetině se nám podařilo dát gól, ale zůstalo jen u jednoho, 2:1. Tímto pro nás play-off končí.

Letos jsme se opět zúčastnili turnaje Pohár Karola Haismana, tentokrát již jedenáctého ročníku. Čtyřikrát jsme vyhráli, dvakrát jsme remizovali a sedmkrát prohráli. Celkem jsme dali 19 gólů a 33 jsme jich obdrželi, s 14 body jsme se umístili až na 10. místě.