Jdi na obsah Jdi na menu

dvacátá osmá sezona

7. 7. 2011

Letos jsme opět hráli VIII.119 ligu. Šestnáctkrát jsme vyhráli, jedenáctkrát prohráli, jednou remizovali a dvakrát prohráli v prodloužení. Celkem jsme dali 88 golů a 73 jsme jich obdrželi, s 51 body jsme se umístili na 7.místě a zahrajeme si play-off.
4.6. - hráč Vít Suchánek získal titul Hvězda týdne - 6+2+4
9.7. - hráč Micky Woodcock získal titul Hvězda týdne - 1+3+3 (obrana)
  hráč Micky Woodcock se umístil na 2.místě v kanadském bodování obránců
Čtvrtfinále play-off jsme začali na ledě soupeře, vyhráli jsme 4:5. Ve druhém zápase, na domácím ledě, padl pouze jeden gol, bohužel do naší sítě. Tedy 0:1. Rozhodující zápas jsme v první třetině vedli, soupeř ovšem v druhé třetině vyrovnal a v poslední nám dal další dva góly. 3:1 a zahrajeme si o 5. - 8. místo. první zápas jsme prohráli 6:2, druhý vyhráli 3:2 a třetí jsme vyhráli 1:3. V zápasech o 5. - 6. místo jsme prohráli 6:2 a 3:4, tedy jsme v turnaji play-off skončili na 6. místě.

Letos jsme se opět zúčastnili turnaje Pohár Karola Haismana, tentokrát již dvanáctého ročníku. Zde se nám už delší dobu nedaří. Čtyřikrát jsme vyhráli a devětkrát prohráli. Celkem jsme dali 29 gólů a 47 jsme jich obdrželi, s 12 body jsme se umístili až na 11. místě.