Jdi na obsah Jdi na menu

dvacátá druhá sezóna

21. 4. 2010

Pokračujeme v osmé lize a opět doufáme v play-off. Sedmnáctkrát jsme vyhráli, dvakrát remizovali, desetkrát prohráli, jednou prohráli v prodloužení. Do soupeřovy branky jsme dopravili 95 gólů, 60 gólů jsme obdrželi my. S 54 body jsme se v základní části umístili na pátém místě, konečně je tu play-off.
17.04 - Tvůj hráč Martin Vorel získal titul Hvězda týdne.6+0+6
17.04 - Tvůj hráč Ján Žehlička
 získal titul Hvězda týdne.0+5+6
17.04 - Tvůj hráč Valentin Lavrov získal titul Hvězda týdne.96,23%
15.5. - Tvůj hráč Ján Žehlička získal titul Hvězda týdne.
15.5. - Tvůj hráč Kvitoslav Doskočil získal titul Hvězda týdne.

První zápas se rozhodoval v prodloužení, přestože jsme dvakrát vedli, prohráli jsme 3:2. Druhý zápas byl celkem klidný - pouze 2 vyloučení hráči z naší strany a ze soupeřovy jeden - dva góly, na každé straně po jednom, padly v první třetině. Opět se rozhodovalo v prodloužení, tentokrát jsme vyhráli my 2:1. Třetí zápas jsme vedli 1:3, ale do konce druhé třetiny soupeř skóre obrátil. Pět minut před koncem jsme vyrovnali, ale soupeř po dvou minutách dal gól a my jsme bohužel nestihli odpovědět a prohráli jsme 5:4.

Letos jsme se zúčastnili 6. ročníku turnaje Pohár Karola Haismana. Zde jsme jedenáctkrát vyhráli a dvakrát prohráli. S 33 body a skórem 40:18 jsme se nakonec umístili o skóre na druhém místě.
Ve čtvrtfinále jsme první zápas prohráli 1:5, druhý vyhráli 2:3 a třetí jsme vyhráli kontumačně 5:0. V semifinále jsme první zápas prohráli 4:5, druhý jsme vyhráli 1:2, třetí zápas jsme vyhráli 4:0. První finálový zápas jsme vyhráli 1:6, druhý zápas jsme prohráli 0:4, třetí zápas jsme prohráli 2:0. Takže druhé místo v play-off.