Sezóna 2008
Kliknutím na místo konání akce přejdeš na další info:
*****************************************************
25.10. Široký Důl - ukončení sezony - já, Káťa a Kamča jsme běžely za jiné týmy
4.10. Morašice 1.místo Zbožnov (28,54s)
2.místo Výsonín (29,04s)
3.místo Skuteč (29,85s)
6.místo Chrudim (35,88s)
celkem 11 ženských týmů
naše sestava: já, Káťa, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
psych.podpora: Nikča
20.9. Slatiňany 1.místo Výsonín (27,76s)
2.místo Chrudim (27,81s)
3.místo Štěpánov (29,56s)
celkem 11 ženských týmů
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Renča a Verča
psych.podpora a osob.asistentka: Dáša
13.9. noční Rosice 1.místo Chrudim (39,54s)
2.místo Lukavice (40,68s)
3.místo Slatiňany (?,?s)
4.místo Horka (60,02s)
5.místo Výsonín (62,?s)
naše sestava: já, Káťa, Alenka, Alenka ml., Aneta z Výsonína, Renča a Verča
psychická podpora: Dáša, Kamča
Markovice 1.místo Chrudim (24,40s)
2.místo Markovice "A" (26,67s)
3.místo Markovice "B" (28,13s)
4.místo Tuněchody (42,67s)
naše sestava: já, Káťa, Alenka, Alenka ml., Kamča, Renča a Verča
psychická podpora: Dáša
7.9. Hlinsko 1.místo Lukavice (26,83s)
2.místo Štěpánov (31,12s)
3.místo Chrudim (31,54s)
celkem 13 ženských družstev
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
( já běžela koš za SDH Chrudim veteráni - 38,25s - 21.místo z 31)
6.9. Chrudim 1.místo Lukavice (26,39s)
2.místo Výsonín (29,83s)
3.místo Hlinsko (30,83s)
6.místo Chrudim (32,95s)
celkem 13 ženských týmů
naše sestava: já, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
osobní asistentka: Káťa
30.8. noční Brčekoly 1.místo Lukavice (33,06s)
2.místo Výsonín (46,13s)
3.místo Horka (50,35s)
5.místo Chrudim (54,34s)
celkem 8 ženských týmů
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
foto: já
22.8. noční Seč 1.místo Lukavice (28,11s)
2.místo Skuteč (32,21s)
3.místo Zbožnov (33,30s)
4.místo Chrudim (34,73s)
celkem 16 ženských družstev
naše sestava: já, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
16.8. Lukavice 1.místo Zbožnov (31,08s)
2.místo Lukavice (34,15s)
3.místo Štěpánov (40,65s)
15.místo Chrudim (70,96s)
celkem 17 ženských týmů
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Renča a Verča
2.8. noční Dědová 1.místo Zbožnov (35,43s)
2.místo Chrudim (35,98s)
3.místo Skuteč (43,37s)
celkem 9 ženských týmů
naše sestava: já, Káťa, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
5.7. Štěpánov 1.místo Lukavice (27,62s)
2.místo Zbožnov (29,83s)
3.místo Chrudim (31,33s)
celkem 11 ženských týmů
naše sestava: já, Káťa, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Alenka
28.6. Brčekoly 1.místo Lukavice ( - a 35,49s)
2.místo Horka u Chrasti (43,61 a 42,19s)
3.místo Chrudim (86,31 a 42,34s)
4.místo Zbožnov ( 43,97 a 43,87s)
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Renča a Dáša
7.6. Seč 1.místo Zbožnov (30,43s)
2.místo Výsonín (31,17s)
3.místo Slatiňny (35,21s)
5.místo Chrudim (38,08s)
celkem 9 ženských týmů
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Alenka ml. a Aneta z Výsonína
31.5. Otradov - okresní kolo v PS
celkově jsme skončily šesté
útok: 1.štěpánov 27,47s 2.zbožnov 29,73s 3.proseč 34,01s 4.chrudim 38,58s
štafeta 6.místo 80,99s
přebor jednotlivců 7.místo (Kamča 24,6s; Dáša 30,67s; já 30,99s, Renča NP)
24.5. Heřmanův Městec 1.místo Chrudim (24,60s)
2.místo Slatiňany (25,63s)
3.místo Lukavice (27,97s)
4.místo Heřmanův Městec (32,75s)
5.místo Výsonín (35,04s)
6.místo Načešice (37,53s)
naše sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Renča a Verča
17.5. Blatno 1.místo Výsonín (28,73s)
2.místo Štěpánov (28,98s)
3.místo Chrudim (30,61s)
celkem 9 ženských týmů
sestava: já, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Renča a Verča
3.5. Třemošnice 1.místo Hlinsko (33,46s)
2.místo Zbožnov (37,83s)
3.místo Lukavice (39,87s)
8.místo Chrudim (48,08s)
celkem 10 ženských týmů
sestava: Káťa, Nikča, Alenka, já, Kamča, Verča a Verča ze Slatiňan
26.4. Markovice 1.místo Chrudim (24,8s) => postup na okres
2.místo Markovice (30,0s)
složení vítězného týmu: koš - Káťa, náběr - Nikča, stroj - Alenka, béčka - já, rozdělovač - Kamča, proudy - Renča a Verča